Ankara Fare İlaçlama Firması olarak önce insan sağlığına önem veriyoruz. Gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra fare ilaçlaması hakkında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz…

İnsan Sağlığının Önemi

Sağlığımızı nasıl koruruz?

Sağlık, insanın en önemli sorunudur. Yaşamak, öğrenmek, iş yapabilmek için sağlıklı olmak gerekir. Sağlığı bozuk olan, hasta olan kişi görevlerini tam olarak yapamaz. Bunun sonucu olarak da, kendine, ailesine, çevresine, topluma yararlı olamaz.

Sağlığın rolü  ve onun önemi, insanların sağlıklarını belirleyen faktörler üzerindeki kontrolü arttırma ve böylece sağlıklarını iyileştirme sürecidir. Sağlığın teşviki ve geliştirilmesi kapsamlı bir süreci temsil eder, sadece bireylerin becerilerini ve yeteneklerini güçlendirmeye yönelik eylemleri değil aynı zamanda halk ve birey sağlığı üzerindeki etkilerini hafifletmek için sosyal, çevresel ve ekonomik koşulların değiştirilmesine yönelik eylemleri de kapsar. Bireylerin psikolojik güçlendirilmesi, örgütsel yetkilendirme ve toplumun güçlendirilmesi de dahil olmak üzere güçlendirme yaklaşımları sağlığı geliştirme faaliyetlerini yeniden düzenlemenin anahtarıdır. Bazı Çalışmalar, ele alınan sağlığı geliştirme stratejilerinin bazı kollara ayrıldığını öne atmaktadır. Sağlık eğitimi, sağlık okuryazarlığı, toplumun bilinçlendirilip güçlendirilmesi, Sağlıkla alakalı bütün sisteminin güçlendirilmesi, sağlıklı bir topluluk politikası oluşturmak için sektörler arası işbirliği, Sağlığın teşviki ve geliştirilmesi kapasitesinin arttırılması en önemli stratejilerdendir. Böyle bir durumda insanların sağlığı için yapılabilecek en önemli girişimin insanların yaşam ve davranış değişikliklerini sağlamak ve bu konuda bilgilendirilmek olduğu açıkta ortadadır.

Övgü ilaçlama Ankara Fare ilaçlama mücadelesinde gereken tüm önlemleri alıyor. Yanı sıra anlatacak olursak eğer kemirgenler hayatımızda çok karşılaştığımız canlılardır ve büyük zararları vardır.Hemen hemen herşeye zarar verirler.Kemirgenlerle mücadele için bir kaç yöntem vardır.

İSTASYON YÖNTEMİ

Fare istasyonu büyük market ve isyerleri için kurulan bir sistemdir. Fare istasyonuna konulan ilaçlar fareyi kendisine çeker. Fare istasyonları evlere konmaz, farenin sürekli yuva yapabileceği yerlere konur. Fare istasyonunun kurulmasi dışarıdan gelecek olan dış etkenlerden, fare için hazırlanmış yemi korumaktır.